Genova Semi lin – maskinvevd teppe

Produktet har utløpt, og kan dessverre ikke bestilles.

Klikk her for rom
Only %1 left
SKU
107083

Produktbeskrivelse

Genova Semi er et maskinvevd teppe med en lugg skåret med high/low-teknikk. Det betyr at luggen har varierende lengde som skaper et flott mønster. Teppet har en lett glans og blir en stilig interiørdetaj i rommet ditt. Her ser du Genova Semi i fargen lin.

Produktinformasjon

Artnr 107083
Typ Maskinvevd
Material Polypropylen og polyester
Bakside Jutebakside
Tykkelse ca 12 mm
OEKO-TEX Ja (OEKO-TEX STANDARD 100)
Vaskeråd Flekker tørkes av med et rent lyst frottéhåndkle, litt lunkent vann og mildt rengjøringsmiddel. For rengjøring av hele teppet anbefales rens av fagfolk.

Bærekraft

Vi hos Kilands verdsetter bærekraft hele veien fra produksjon til levering, både fra et miljømessig og sosialt perspektiv. Våre produkter er godkjent i henhold til REACH, EUs kjemikalieforordning, og vi jobber også med andre miljømerker for våre produkter. Her kan du lese mer om hele vårt bærekraftsarbeid.

Anmeldelser

Inspirasjon fra @kilandsofficial

Åpent kjøp 90 dager
Rask leverering
Gratis retur
Trygg e-handel