Sisal boucle champagne - gulvløper i metervare
- Levering fra 195 kr
- Trygg e-handel
- Trenger du hjelp?
Ring 23 65 23 00
Produktbeskrivelse
Dette er et gulvløper i metervare i naturmaterialet sisal med gummiert underside, noe som gjør at det ligger stille på gulvet. At det er ensfarget gjør at det gir et stilrent og smakfullt inntrykk og er enkelt å kombinere med annet interiør. At det finnes i metervare innebærer at du kan få teppet ditt nøyaktig i den lengden du ønsker. Her ser du teppet i fargen champagne.
Løperen legges bare opp på kortsidene. Langsidene leveres med forhåndssydd kant.
Produktinformasjon
Artnr | 108356 |
---|---|
Material | Sisal |
Typ | Gangteppe |
Tykkelse | ca 5 mm |
Vaskeråd | Regelmessig støvsuging. Tørk bort flekker umiddelbart med en tørr fille. Teppet er følsomt for væske, så Ikke bruk vann eller rengjøringsmidler. |
Bakside | Gummibakside |
Lengde på rull | 30 m |
Viktig info
Sisaltepper er sensitive for fuktighet og væske. Hvis sisaltepper utsettes for væske, er det en risiko for at teppet blir bølgete og at hjørnene til teppet bretter seg oppover. Våte og fuktige sko kan også gjøre at sisaltepper blir bølgete. Ved våtrengjøring av gulv er det viktig å rulle sammen sisalteppene og vente til gulvet er helt tørt før de rulles ut igjen.
Åpent kjøp og bytterett gjelder ikke når tepper skjæres til spesialtilpassede mål.
Bærekraft
Vi hos Kilands verdsetter bærekraft hele veien fra produksjon til levering, både fra et miljømessig og sosialt perspektiv. Våre produkter er godkjent i henhold til REACH, EUs kjemikalieforordning, og vi jobber også med andre miljømerker for våre produkter. Her kan du lese mer om hele vårt bærekraftsarbeid.